6. juunil peeti Kuressaare lossihoovis Saare maakonna 53. laulupidu, kus osales ka meite Sörve Maakoor. Ja mitte ainult koorilauljatena – Auli avas laulupeo, pannes eestlauljana ühendkoorid regilaulu laulma, ning Anu dirigeerimisel laulsid segakoorid “Rukkivihkusid”. Mõned mehed jäid pildile tööülesannete täitmisel, aga kõik ikka laulupeo õnnestumise nimel! Ja õnnestus ka – pilvise ja vihmase prooviga alanud pikk päev jätkus päikeselise rongkäigu ning meeleoluka kontserdiga. Lossihoov oli kuulajaid ning lava lauljaid ja pillimängijaid täis, seekord osales ka palju külaliskollektiive mandrimaalt. Ja kuigi “Mesipuu” ajal merelt tõesti kõuepilve moodi asi ülesse tõusis, jäi see siiski mere kohale ning sel aastal ei pidanudki päeva riiete kuivatamisega lõpetama. Kahe suure üldlaulupeo vahel oli Saaremaa laulupidu üks kena ja kodune asi.





Mõned mehed on ka laulupeo ajal tööl, mõned aga teevad sellest pilti ning on tulemusega väga rahul!