Timmi Helle luuleraamat “Mere tagant tulevad linnud”

Mineva laupa käis tormituul üle Eestimaa ning es jäta meite kitsast Sörvemaad ka mitte putumata. Möne tunniga keis souke tuhin Sörvemaast üle’t pold aru säädust peel.

Elekter läks meitel muidud ko ära nindat nee kis umbest siis Ott Tänaku vöidu-söitu vahtisid pidid keikse pönevama kuha peel ise outusse kargma ning irmulise vaardiga Saaremaa peele televiisurid vaatma minema. Sellega oli muidud oma äda jälle. Mitmedkümned puud langesid selle valju tuulega teede peele maha nindat mönest poolt es saa mitte kippuma. Meite Salme vabatahtlikud päästjatele tuli veel ulga ümberkoutseid mihi abi ning seltsis tehti kövast saagidega tööd et teed lahti saaja.

Timmi Helle loeb luulekogu
Timmi Helle oma luulekoguga. Foto: Tammeougu Mari
Raadiosaade

Paragusti selle aegas istusime me Timmi Hellega kahegeista ouemajas, kuultsime tuule tuhinad ning jutustasime luuletustest ning luuletamisest. Vaada – Hellel tuli umbest luuleraamat trükist!

Souksed luud ning uudised tulad täna meite niid jälle kenalt tuulevaikselt ning päigest täis Sörvemaalt. Sörvekeeltsid uudissi tegid seltsis Timmi Helle, Tammeougu Mari ning Tammeniidi Margus.

Kenad terist teitele!